Δευτέρα 15 Μαρτίου 2021

Milan - Napoli: The post deleted by Theo Hernandez for the referee of the match

With a photo on social media, which he deleted after a few minutes, fearing the fine, Theo Hernandez put up with the referee of the match against Napoli.

There were many complaints from "Rossoneri" about the refereeing in the game with Napoli (0-1). Gianluigi Donaroma put it on the partenopei bench, shouting "you are a gang", Stefano Pioli, for his part, stressed that there was a penalty that was not given for his team, while Theo Hernandez also expressed his dissatisfaction with the arbitral awards.

The French defender, through his personal Instagram account, made a clear post, which, as you can see below, leaves no room for misinterpretation.

However, this post of Hernandez was not published for many minutes, as he decided to delete it, since he would not escape the fine.

*** Μίλαν - Νάπολι: Η ανάρτηση που διέγραψε ο Τέο Ερνάντες για τον διαιτητή του ματς

Με μια φωτογραφία στα social media, την οποία διέγραψε μετά από λίγα λεπτά φοβούμενος το πρόστιμο, ο Τέο Ερνάντες τα έβαλε με τον διαιτητή του αγώνα με τη Νάπολι.

Αρκετά ήταν τα παράπονα από πλευράς «ροσονέρι» για την διαιτησία στο παιχνίδι με τη Νάπολι (0-1). Ο Τζιανλουίτζι Ντοναρούμα τα έβαλε με τον πάγκο των παρτενοπέι, φωνάζοντας «είστε συμμορία», ο Στέφανο Πιόλι, από την πλευρά του, τόνισε πως υπήρξε ένα πέναλτι που δεν δόθηκε για την ομάδα του, ενώ και ο Τέο Ερνάντες εξέφρασε την δυσαρέσκεια του για τις διαιτητικές αποφάσεις.

Ο Γάλλος αμυντικός μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram, έκανε μια… σαφή ανάρτηση, η οποία ως μπορείτε να δείτε παρακάτω, δεν αφήνει περιθώρια για παρερμηνείες.

Ωστόσο, η συγκεκριμένη ανάρτηση του Ερνάντες δεν έμεινε για πολλά λεπτά δημοσιευμένη, καθώς αποφάσισε να την διαγράψει, μιας και δεν θα γλίτωνε το πρόστιμο.

Πηγή: Gazzetta.gr