Live Skcorer

Τρίτη 24 Σεπτεμβρίου 2024

Goal taken from... Playstation for Mbappe after magical partnership with Bellingham!

Goal taken from... Playstation for the young 'Galacticos', with Mbappe scoring in incredible fashion after working with Bellingham!

Real Madrid welcomes Alaves to the "Bernabeu" for the 7th matchday of La Liga, with the "merenches" having cleared the case for victory from the very first half, already leading 2-0.

Five minutes before the completion of the 45', the Madrid players scored a goal taken from... Playstation, when Kylian Mbappe found Bellingham with a heel, he again with a magical slash the Frenchman, who with a sharp dribble "emptied" a opponent and scored perfectly for 2-0!

*** Γκολ βγαλμένο από το... Playstation για Εμπαπέ μετά από μαγική συνεργασία με τον Μπέλιγχαμ!

Γκολ βγαλμένο από το... Playstation για τους νέους «Galacticos», με τον Εμπαπέ να σκοράρει με απίθανο τρόπο μετά από συνεργασία με τον Μπέλιγχαμ!

Η Ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται την Αλαβές στο «Μπερναμπέου» για την 7η αγωνιστική της La Liga, με τους «μερένχες» να έχουν καθαρίσει την υπόθεση νίκης από το πρώτο κιόλας ημίχρονο, προηγούμενοι ήδη με 2-0.

Πέντε λεπτά πριν τη συμπλήρωση των 45', οι Μαδριλένοι πέτυχαν ένα γκολ βγαλμένο από το... Playstation, όταν ο Κιλιάν Εμπαπέ με τακουνάκι βρήκε τον Μπέλιγχαμ, εκείνος με μαγική κάθετη ξανά τον Γάλλο, ο οποίος με μια κοφτή ντρίπλα «άδειασε» έναν αντίπαλο και πλάσαρε ιδανικά για το 2-0!

Πηγή: SportFM.gr