Κυριακή 28 Ιουλίου 2019

Έχαναν 2-4 στο 88' και το γύρισαν σε 5-4! (vid)

They lost 2-4 to 88 'and turned it to 5-4! (vid)

An unbelievable overthrow in Germany's third division from Udderhaching in the match against Wertsburg.

For the second round of Germany's third division Udderhaching hosted Wertsburg and until 88 'was back in the score 2-4. In the final minutes, however, the hosts with a crazy overturn turned the match and celebrated the win with 5-4 with the winning goal to enter the fourth minute of the delays!

===Έχαναν 2-4 στο 88' και το γύρισαν σε 5-4! (vid)

Απίστευτη ανατροπή στην τρίτη κατηγορία της Γερμανίας από την Ουντερχάχινγκ στο ματς με τη Βίρτσμπουργκ.

Για τη δεύτερη αγωνιστική της τρίτης κατηγορίας της Γερμανίας η Ουντερχάχινγκ φιλοξένησε τη Βίρτσμπουργκ και μέχρι το 88' βρισκόταν πίσω στο σκορ με 2-4. Στα τελευταία λεπτά, ωστόσο, οι γηπεδούχοι με μια τρελή ανατροπή γύρισαν το ματς και πανηγύρισαν τη νίκη με 5-4 με το νικητήριο γκολ να μπαίνει στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων!

Πηγή: Gazzetta