Ο Λιβάι Γκαρσία σκόραρε και το Τρινιντάντ κατέκτησε το τουρνουά

Livai Garcia scored and Trinidad won the tournament

Livai Garcia found the net again, giving the Caribbean tri-national tournament in Trinidad.

Livai Garcia has been in excellent condition lately.

After the hat trick in just 13 minutes (against Barbados), the AEK ace found the net again, this time in the match against Guyana.

In the delays of the match, the winger of the Union scored with a header and equalized to 1-1 for Trinidad. Livai's goal was decisive, as he gave his national team the tri-national Caribbean tournament.

The ace of Biceps was the absolute protagonist of the tournament, stopping at four goals in two matches.

Watch Livai Garcia's goal in the friendly against Trinidad:

*** Ο Λιβάι Γκαρσία σκόραρε και το Τρινιντάντ κατέκτησε το τουρνουά

Ο Λιβάι Γκαρσία βρήκε ξανά δίχτυα, χαρίζοντας το τριεθνές τουρνουά της Καραϊβικής στο Τρινιντάντ.

Σε εξαιρετική κατάσταση βρίσκεται το τελευταίο διάστημα ο Λιβάι Γκαρσία.

Μετά το χατ τρικ σε μόλις 13 λεπτά (κόντρα στα Μπαρμπέιντος), ο άσος της ΑΕΚ βρήκε ξανά δίχτυα αυτή τη φορά στην αναμέτρηση με την Γουιάνα.

Στις καθυστερήσεις του αγώνα, ο εξτρέμ της Ενωσης σκόραρε με κεφαλιά και ισοφάρισε σε 1-1 για το Τρινιντάντ. Το γκολ του Λιβάι ήταν καθοριστικό, καθώς χάρισε στην εθνική του ομάδα το τριεθνές τουρνουά της Καραϊβικής.

Ο άσος του Δικεφάλου ήταν ο απόλυτος πρωταγωνιστής του τουρνουά, σταματώντας στα τέσσερα γκολ σε δύο ματς.